Opigno class (8.x-1.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
