Opigno class (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Page
pl: Strona

en: Roles
pl: Role

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Class
pl: Klasa

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Manage classes
pl: Zarządzaj klasami

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Manage members
pl: Zarządzaj członkami

en: Group content
pl: Grupowa zawartość

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
