Opigno class (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Owner
sl: Lastnik

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: About
sl: O modulu
