Opigno class (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Administrator
ta: நிர்வாகி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
