Opigno class (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
