Opigno class (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Owner
lt: Savininkas

en: Class
lt: Klasė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Administrator
lt: Administratorius

en: About
lt: Apie

en: Manage classes
lt: Tvarkyti klases

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
