Opigno class (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Class
sk: Trieda

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Member
sk: Člen

en: Manage classes
sk: Typy produktov

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
