Opigno class (8.x-1.5) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
