Opigno class (8.x-1.6) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
