Opigno class (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Class
cs: Třída

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Manage classes
cs: Druhy zboží

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
