Opigno class (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Class
el: Κλάση

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
