Opigno class (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
