Opigno class (8.x-1.6) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Roles
sr: Улоге

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Administrator
sr: Администратор
