Opigno class (8.x-1.6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Member
th: สมาชิก
