Opigno class (8.x-1.6) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Page
ur: صفحہ

en: Roles
ur: رولز

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
