Opigno class (8.x-1.7) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Page
ast: Páxina

en: Owner
ast: Dueñu

en: Anonymous
ast: Anónimu
