Opigno class (8.x-1.7) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
