Opigno class (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Class
et: Klass

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Manage classes
et: Klasside haldamine

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
