Opigno class (8.x-1.7) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Roles
hi: भूमिका

en: Desc
hi: अवरोही

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Administrator
hi: प्रशासक

en: About
hi: के बारे में

en: Member
hi: सदस्य

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
