Opigno class (8.x-1.7) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Class
nn: Klasse

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
