Opigno class (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Page
fi: Sivu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Owner
fi: Omistaja

en: Class
fi: Luokka

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: About
fi: Tietoja

en: Manage classes
fi: Hallitse luokkia

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Manage members
fi: Ylläpidä jäseniä

en: Group content
fi: Ryhmän sisältö

en: Master
fi: Isäntä
