Opigno class (8.x-1.8) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
