Opigno class (8.x-1.8) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី
