Opigno course (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: True
gl: Verdadeiro

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Provider
gl: Proveedor

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
