Opigno course (3.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: True
hu: Igaz

en: Off
hu: Ki

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Upload a new image
hu: Új kép feltöltése

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Media browser
hu: Médiaböngésző

en: Select image
hu: Kép kiválasztása

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Course content
hu: Kurzus tartalom

en: Activate badge system for this course
hu: Jelvényrendszer bekapcsolása ehhez a kurzushoz

en: Badge image
hu: Jelvény képe

en: Media name
hu: Média neve

en: Select entities
hu: Entitások kiválasztása

en: Adds course feature to your Opigno instance.
hu: Kurzus funkció hozzáadása az Opigno rendszerhez.

en: Opigno Course
hu: Opigno kurzus

en: Select an existing image
hu: Létező kép kiválasztása
