Opigno course (3.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Name
it: Nome

en: True
it: Vero

en: Off
it: Spento

en: Roles
it: Ruoli

en: Published
it: Pubblicato

en: Desc
it: Disc

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Upload a new image
it: Carica una nuova immagine

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale

en: Select entities
it: Seleziona entità
