Opigno course (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Off
lt: Išjungta

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Upload a new image
lt: Įkelti naują vaizdą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas
