Opigno course (3.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: True
my: အမှန်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
