Opigno course (3.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
