Opigno course (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: True
sk: Pravda

en: Off
sk: Vypnúť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Media name
sk: Názov média
