Opigno course (3.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
