Opigno course (3.0.3) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: توضیحات

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: True
fa: صحیح

en: Off
fa: خاموش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Published
fa: منتشر شده

en: Desc
fa: نزولی

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Media name
fa: نام رسانه
