Opigno course (3.0.3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: True
hy: Ճիշտ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
