Opigno course (3.0.3) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: True
oc: Verai

en: Off
oc: Desactivat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
