Opigno course (3.0.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: About
sq: Informacione
