Opigno course (3.0.3) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Off
nn: Av

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
