Opigno course (3.2.7) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: About
ro: Despre

en: Upload a new image
ro: Încarcă o nouă imagine

en: Select image
ro: Alege imagine

en: Select entities
ro: Selectați entități

en: Message anyone regardless of groups
ro: Trimite mesaje oricui, indiferent de grupuri

en: Manage group members in any group
ro: Gestionați membrii grupului din orice grup

en: Select an existing image
ro: Alege o imagine existentă

en: View global statistics
ro: Vizualizați statisticile globale

en: View any group statistics
ro: Vizualizați orice statistică de grup

en: View any user statistics
ro: Vizualizați orice statistică despre utilizatori

en: Media Entity Browser (Badge images)
ro: Browser-ul entităților media (imagini cu insigne)

en: View any private profile
ro: Vizualizați orice profil privat
