Opigno course (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Image
jv: Gambar

en: Roles
jv: Parāgā

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: About
jv: Ngenani
