Opigno course (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Image
fa: تصویر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: About
fa: درباره
