Opigno course (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Anonymous
ca: Anònim

en: About
ca: Detalls

en: Member
ca: Membre

en: Admin
ca: Administrador

en: Adds users to groups as members.
ca: Afegeix usuaris a grups com a membres.
