Opigno course (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: About
hu: Leírás

en: Member
hu: Tag

en: Course
hu: Kurzus

en: Course content
hu: Kurzus tartalom

en: Outsider
hu: Külsős

en: Content manager
hu: Tartalomkezelő

en: Adds users to groups as members.
hu: Felhasználókat ad hozzá csoportokhoz tagokként.

en: Statistics manager
hu: Statisztika kezelő

en: Super administrator
hu: Szuperadminisztrátor

en: User manager
hu: Felhasználókezelő

en: Adds course feature to your Opigno instance.
hu: Kurzus funkció hozzáadása az Opigno rendszerhez.

en: Opigno Course
hu: Opigno kurzus

en: Course: Opigno Module Group
hu: Kurzus: Opigno modulcsoport

en: Adds opigno module entity to groups .
hu: Opigno modulentitás hozzáadása csoportokhoz.

en: Course: Group membership
hu: Kurzus: csoporttagság

en: Course manager
hu: Kurzus kezelő

en: A group of Learning Path content.
hu: Tanulási út tartalmak egy csoportja.
