Opigno course (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Anonymous
uk: Анонім

en: About
uk: Про модуль

en: Member
uk: Учасник

en: Admin
uk: Адмін

en: Course
uk: Курс

en: Course content
uk: Вміст курсу

en: Outsider
uk: Аутсайдер

en: Content manager
uk: Менеджер вмісту

en: Adds users to groups as members.
uk: Додає користувачів до груп як учасників.
