Opigno course (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: True
hi: सही

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में

en: Member
hi: सदस्य

en: Admin
hi: प्रशासन

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
