Opigno course (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: True
ca: Cert

en: Published
ca: Publicat

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Upload a new image
ca: Puja una nova imatge

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Media name
ca: Nom del mèdia
