Opigno course (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: True
jv: Bener

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
