Opigno course (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: True
ar: صحيح

en: Off
ar: إيقاف

en: Roles
ar: الأدوار

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Provider
ar: المزود

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Finished
ar: اكتمل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
