Opigno course (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Anonymous
be: Ананім

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Finished
be: Завершана

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
