Opigno course (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Finished
bs: Završeno

en: Apply
bs: Primjeni
