Opigno course (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Finished
kk: Аяқталды
