Opigno course (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
